| Patricia a întrebat:

Am auzit de jocul acela Second Life m-am uitat putin pe site...thinking
Cum e? E greu sa joci? E adevarat sa poti face bani reali? Ce job-uri sunt?
As vrea sa imi ziceti cat mai multe despre ascest jocbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Savy a răspuns:

Dupa cum iti spune si numele, e un joc in care "iti construiesti" o viata, un personaj. Banii se fac prin designul de vestimentatii si alte elemente grafice care apoi se vand. Nu e nimic asemanator cu viata reala aici. Asemanarile sunt in situatiile cu care te confrunti, modul in care iti conduci personajul (uneori ajungi sa te identifici cu el). In carul in care te descurci extraordinar la grafica 3D si proiectare baga-te la facut bani, insa nu-ti pierde vremea jucand porcaria aia. E pentru oameni fara viata sociala, prea fricosi sa scoata nasul in lumea reala, sau pentru oameni care nu se simt bine in pielea lor si incearca sa fie altfel... macar intr-un joc.