| Radu13Radu_6037 a întrebat:

Am auzit de un joc(e fain ca l-am vazut)cu ferma da nu mai stiu cum se numea, parca laferma sau ceva de genu.

Răspuns Câştigător
| MissAvocado a răspuns:

Nu e cumva www.farmerama.ro

funda?

6 răspunsuri:
| R9kitty a răspuns:

Pai nu stiu sa-ti spun exact. Uite cateva jocuri cu ferme pe care le stiu:
Farmerama
Farm Ville
Farm Frenzy

Nu prea seamana, dar altele nu stiu. Sper ca te-am ajutat. Byehappy

| Bii26 a răspuns:

Bună
Încearcă Farmerama, Barn Buddy sau FarmVille.
Sunt jocurile mele preferate de grădinărit.
Pa, pa

| Alyn1998 a răspuns:

Eu am o varianta
s-ar putea sa fie FARM VILLE
daca e acesta il gasesti pe FACEBOOK
DOAR FA-TI CONT
Daca nu e incearca pe Hi-5{[(dar nu cred ca e ca am si eu cont acolo si nu am vazut pana acum)]}

| Emi_3041 a răspuns:

BarnBuddy sam FrmVille

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Farmville sau farmerama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu le stiu pe acestea.green farm, barn buddy sau farmville.happy >big grin