pupimik
| pupimik a întrebat:

Am auzit o melodie care habar nu am cum se numeste.Am prins doar niste versuri din refren "get money, get money, get money, get". Melodia e hip hop, romaneasca...doar refrenul e in engleza. Daca o stiti... spuneti-mi va rog cum se numeste.

9 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Mai e o melodie si are refrenul '' I'm ready to glow, glow, glow...''Spuneti-mi si mie cine o canta va rog!

pupimik
| pupimik explică:

Delia ...nu`i astasad Piesa e cantata de un roman... doar refrenul e in engleza

pupimik
| pupimik explică:

Nu`i niciuna sad

pupimik
| pupimik explică:

Am dat de ea... Karakteristik- Bad Dream daca cumva sunteti interesati

| kh1ss a răspuns:

Eu am cautat pe youtube... pe google... si n-am gasit doar junior - get money. si 50 cent...

| Delia 75 a răspuns:

J.U.N.I.O.R. Mafia & Biggie - Get Money

| somebody a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=wFeAz5AnQrs
Nu sunt sigur dar incearca...;)

| Kiddu a răspuns:

Hehe tongue