| frum a întrebat:

Am auzit de curand o melodie romaneasca dar nu stiu cum se numeste..canta o fata si zice : a a a a a a, a a a a a a a, a cegherup now, a cegherup now (asta e refrenul, e mai alert), si dupaceea vin ceva versuri pe romana mai lente...nu stiti cum se numeste piesa, va rog frumos?happy

Răspuns Câştigător
| Alice1719 a răspuns:

Pai,dragul mamii, ce %@#%$#^ sa intelegem din AAAAA, AAAAA, AAAAA?!

| frum explică (pentru Alice1719):

Pai atata am tinut minte din pacate, cineva stie meloldia isi da seama imediat dupa : refrenul "a cegherup now"

1 răspuns: