| SweetThings a întrebat:

Am auzit o melodie in care refrenul era ceva de genu` "surrender", o canta o fata si mi se pare ca era melodia de a noastra(adica nu straina).dar nu stiu cum se numeste.ii dau funda celui mai folositor raspuns

Răspuns Câştigător
| DAAAAAAAAAA a răspuns:

Http://youtu.be/eauwqF1cKn4 cred ca e asta e...nustiu sigur ....sau daca nu e asta poate asta: http://www.220.ro/......di6VW2S80/

Răspuns utilizator avertizat
| DAAAAAAAAAA a răspuns (pentru SweetThings):

Cu placere happy

5 răspunsuri:
| justme4yours a răspuns:

Incearca Demi Lovato-December, zice mai mareu :"Don't surrender, surrender, surrender"

Întrebări recente