| vladvlad23 a întrebat:

Am avut o experienta ciudata. Am avut un vis alaltaieri cum ca era o fata ce o cunosteam si eram prietenul ei si a doua zi m-am intalnit cu ea. M-am gandit ca e o coincidenta dar astazi am visat ca era varul meu in curte la un prieten si a vazut pe un prieten de al meu si nu a vrut sa plece. Cand colo a mai aparut un rrom(nu il cunosteam) si a inceput sa se bata cu mine. Atunci a venit alt prieten si i-a batut pe restul. Si azi am atins telefonul cuiva din greseala si s-a inchis. Si am mers la vodafone si l-a reparat. Deci prietenul de care s-a speriat varul meu era acela caruia i s-a inchis telefonul(telefonul costa 10 milioane(bani vechi) ) Si prietenul ce m-a salvat era cel ce a reparat telefonul. Si varul meu rezulta ca e cel ce ma avertiza. Deci ce este? Am o abilitate paranormala sau asa ceva?

5 răspunsuri:
| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Ciudat.deci thinking

| DxDoarEuxD a răspuns:

Sa sti ca m-am chinuit 10 min pana sa-mi dau seama de ce ti s-a intamplat.Insa eu u cred ca ai nico o abilitate paranormala, astfel de vise ni se intampla tuturor, apoi devin in mai mica sau mai mare parte realitate, probabil ca este datorata ultimelor evenimente din viata ta. Oricum poate ca esti mai special, desi diferenta dintre lumea noastra si paranormalu pare mare sa stii ca nu este, este posibil si ce zici tu, nu cred ca cineva te poate asigura ca esti paranormal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

OffTopic:Esti Tampit happy
OnTopic: Poate fi o simpla coincidenta... nu prea am reusit sa inteleg tot din ceea ce ai scris

| GoLoveYourself a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat foarte des sa visez ceva si a doua zi sa se intample, sau sa ghicesc ce gandeste sau ce va zice cineva in urmatorul moment, dar eu nu cred ca am puteri paranormale- este pur si simplu o coincidenta sau deja vu.asa ca nu cred ca ai avea tu vreo putere paranormala. parerea mea.

| emy_2512 a răspuns:

Nu, aceste lucruri sunt de la D-zeu numai el are putere.Prin asta probabil a vrut sa te invete o lectie.