| CrucifiedCountess a întrebat:

Am chef de dans! http://www.youtube.com/......ttp?/watch Care dansezi cu mine?

Răspuns Câştigător
| DoctorG.Medic_legist a răspuns:

Hahahaaaa...acum e acum! Mi-am facut cont sa va bat la cap!big grin

19 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Hai la dans ca imi place mel astawinking

Stefan
| Stefan a răspuns:

Da ce mai stai, vino cu mine în ritm de dans s-a uitam de lume, sa uitam de noi.

| Flav a răspuns:

Cand ti-am vazut postul, am spus ca pui vreo melodie erotica si tu sad. Nu ma mai joc, imi iau jucarelele si plec.

nony
| nony a răspuns:

Contesoooo. vroiam niste dansuri pe morminte.pe cruci.lasa-ma cu Lili Sandu.Baga si tu ceva mai ¨hard¨.ca la melodia asta nici ochii nu pot sa-i tin deschisi laughing

auran
| auran a răspuns:

Ma bag si eu, pentru ca imi place - merge si asta dupa? http://www.youtube.com/watch?v=w3YGFvQISsw&feature=related

| Elly4all a răspuns:

Dansez eu da baga ceva mai rock, ca la asta te pricepi mai binewinking

| ioanaa a răspuns:

Hei, si eu dansez, nu ma vede nimeni? laughing

| CrucifiedCountess explică:

@stefan as veni eu...
@Flav... aia ti-o dau pe privathee hee

| CrucifiedCountess explică:

@anonim. da! sigur!

| CrucifiedCountess explică:

Aminadab mu prea stiu..doar ce-am invatat pe la scoala...

| Anto97 a răspuns:

Lee lee lee lee lee lee lee lee
Just say my funky name!
Lee lee lee lee lee lee lee lee
Sing to lee lee lee.
un pas inainte, doi inapoi, intoarce-te la stanga, bate de 3 ori din palme...tra la la laughing

| Lary a răspuns:

Dansez euwinking

| ejaxz a răspuns:

Eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pick me laughing
Buna si gagicabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi acorzi acest dans Contesso?
Hugs n' kisses from an Anonimous Friend!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva populara countesso? moldovinesti stii colea, sa se faca fusta roata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti place?; foaie verde 5 chiperi? o gasesti, ascult-o si mi spui.pe goagal.

| bebe_9834 a răspuns:

Da o petrecere