| 009 a întrebat:

A incercat cineva
http://www.youtube.com/......ttp?/watch rezista si daca te speli pe cap?

Răspuns Câştigător
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Nu rezista...eu am incercat si acum imi fac asemanatoare adica imi pun parul (fiecare suvita) pe fasii de material(subtiri ca degetul lungi de cam 15 cm)si in infasor pana sus ...imi iese cret si imi sta f mult timp, chiar si dupa ce il spal mai are cateva tente de ondulat.

8 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Multumesc pentru apreciere

| missbee a răspuns:

Da. Nu rezistă dacă te speli pe cap. Nici măcar dacă îl ondulezi cu placa sau ondulatorul nu rezistă şi gândeşte-te că ele implică căldură. Depinde de părul tău, al meu e subţire şi mătăsos şi se turteşte repede. Dacă dorm se strică, dar nu toată lumea are părul meu dificil, deci rezistă până la prima spălare. 2-3 zile, cam aşa.

| missbee a răspuns:

De fapt, am găsit ceva:
http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t509603.html
Se pare că într-adevăr în 2009 s-a deschis o rută Bicaz Durău. Sunt 22 de km, se merge pe malul stâng al lacului Bicaz pe sub poalele Ceahlăului.

| 009 explică:

Npc, mariposahappy

| nicoleta01 a răspuns:

Nu rezista daca te speli pe cap
si iti ia foarte mult timp ca sa te faci
am incercat si eu dar nu a tinut decat o zi
pupici:*

| RloveR a răspuns:

Da, eu am incercat.
Nu rezista daca te speli pe cap tongue

| Tibyarad a răspuns:

Nu cred ca rezista, sora mea a incercat cu bigudiuri si nu a rezistat, imi pare rau sa iti spun dar nu resista. oricum incearca, sa fi iubita!

| Deapop a răspuns:

Nu cred am auzit la o prietena ce a incercat (cu sosete) si a stat de abia o ora insa ea avea parul moale depinde de par. Insa nu sta daca te speli pe cap.Asta ti-o spun cu siguranta.