| CrucifiedCountess a întrebat:

Ce faci? eu la scarbici.stau la pc-u si ascult Pink-Sober http://www.youtube.com/......ttp?/watch

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi place Pink.

5 răspunsuri:
| albastrel a răspuns:

Pe aici...plictiseala este mare....caldura la fel......ma gandesc la ce facultate sa dau big grin si astept sa plec la munte big grin

| Ellena a răspuns:

Buna! fac binehee hee...eu acasa...stau la pc si citesc intrebari si raspunsuri de pe TPU...acum si eu ascult " Pink-Sober"... spor la treaba, daca ai...ca am inteles ca esti la scarbici!

| rachid_4824 a răspuns:

Sal ma plicti, asc Ne-eu, in rest plictiseala si un pic bolnav-kefurile astea ma omoara, bine...ma scot k a fost ziua orasului, si mai merge! acum trebuia sa fiu la munca, dar e buna cate o pauza! mno salutare si o zi buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascult tot Pink:))
Funhouse http://www.youtube.com/watch?v=gDBu-hX0Itg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu... ce sa fac, tot ce vreau astazirolling on the floor