| iceladyshadow a întrebat:

Am citit o carte acum cativa ani, si nu mai stiu nici titlu nici autorul. Daca stie cineva va rog sa imi spuneti. Este vorba despre o familie cu mai multi copii si se presupune ca mama pleaca din oras cu cel mai bogat barbat din zona. Fata tipului incearca sa se sinucida, dar o salveaza fratele ei. Dupa cativa ani cea mai mica fata a tipei se intoarce pentru a demonstra ca mama ei nu a distrus aceea casnicie si descopera ca barbatul respectiv a fost ucis.
Va rog daca stiti sa imi spuneti titlul sau autorul. multumesc

3 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Mai multe cărți au acest subiect.Chiar nu știu ce să zis. Mara? Nu cred.

| iceladyshadow explică:

Cartea era tipul romanitic si autorul strain.

| iceladyshadow explică:

Autorul era strain si cartea era tipul romantic.