| andreeaxxl a întrebat:

Am comandat o rochie de pe internet si este putin cam mare.Am sunat la nr de pe site,dr nu mi-au raspuns., Ma gandeam sa comand din nou o marime mai mica, iar cand ma suna sa confirm comanda sa le zic daca o pot returna pe prima si sa o pastrez pe a doua.Ce sa fac? Dau funda

1 răspuns:
| Andraşescu_Alex_2001 a răspuns:

Poți face astfel cum ai mentionat tu, nu e gresit. happy Dar de preferat să nu te mai complici cu schimbul, o returnezi, daca se poate și iti comanzi pe care o vrei.