| caramel_3029 a întrebat:

Am dat luat traseul la scoala de soferi, am fost admisa.cand imi ajunge permisul acasa? se poate plati vreo taxa sau ceva sa ajunga mai repede?

Răspuns Câştigător
| MariusPopa a răspuns:

Nu. Daca vrei sa conduci deja numai astepti permisul. Te duci unde ai dat de permis si soliciti o dovada precum ai luat permisul dar ai mare nevoie sau esti nerabdatoare sa conduci. Politistii de acolo stiu despre ce este vorba. Poti conduce cu acea dovada pana la eliberarea permisului care se va face in maxim o saptamana cred.
Bafta si felicitari.ai grije cum conduci.

3 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Permisul de conducere iti vine acasa in maxim 15 zile, la un prieten i-a venit intr-o saptamana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate si eu l-am luat azi in data de 16. 12. 2010. permisul iti vine in 4-5 zile din data din care ai dat examenul stiu ca am intrebat... salout ...molnar

| caramel_3029 explică:

*am dat traseul la scoala de soferi.

ma scuzatibig grin