| Meu_Fumul_1998 a întrebat:

Când ar trebui sa pun comanda la eMAG ca sa îmi ajungă miercuri joi? Menționez ca am dat comanda de mai multe lucruri și nu sunt toate vândute de eMAG. Dau funda multumesc!:*

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Holiday are dreptate, statusul il vezi in contul tau
https://www.facebook.com/eMAG.ro/
asta nu stiu cand isi vine

| Holiday a răspuns:

In principiu luni ar trebui. Doar ca or sa-ti vina mai multe comenzi, nu doar una singura si nu toate odata. Vin separat produsele vandute direct de la eMAG si separat de la fiecare partener eMAG.

| Holiday a răspuns:

Si daca e cazul, in functie de politica comerciala a fiecarui furnizor vei plati separat pentru fiecare transportul.

| Meu_Fumul_1998 explică (pentru Holiday):

As vrea sa plătesc cu cardul