| IustinNev a întrebat:

Am facut comanda la Emag, ieri cam la ora 15. E posibil sa ajunga coletul in seara asta? Au trecut deja 24 ore.
Daca nu, duminica se poate sa ajunga? Sau nu circula?

Răspuns Câştigător
| Gabriela2311 a răspuns:

Hei! Poate fi posibil sa ajunga coletul in seara asta, dar nu cred pentru ca si eu odata am comandat vinerea un colet si nu mi l-a adus sambata, mi l-a adus luni, deoarece duminica, din cate stiu nu circula.

| IustinNev explică (pentru Gabriela2311):

Mersi! happy Si ti l-a adus seara sau dimineata? Pentru ca, eu, dimineata sunt la scoala, si fac naveta (10 km).

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Cred ca de luni se va face livrarea.doar sunt zile libere si la ei.