| marius031 a întrebat:

Am dat sa schimb emailu de la un cont de metin2 si cand intru pe linkul trimis de ei imi zice ca

"Link-ul nu este corect. Esti sigur ca ai copiat corect link-ul din e-mail?

de ce?

4 răspunsuri:
| xNoNaMe a răspuns:

Mai bine ai da inca o data schimbare email pentru a primi alt linkwinking

| stelistu30 a răspuns:

Mai incearca odata acelasi procedeu ca mai gresesc si ei

| marius031 explică:

Pai nu merge sa trimit din ca imi zice ca nu au primit confirmarea si am vrut sa anulez procesul si imi zice la fel ca nu e bun

| Posedat a răspuns:

Si la mine scrie acelasi lucru si e a 5 oara cand dau retrimite mail (5x3=15 zile). Care poate da un raspuns ce trebuie facut.Dau funda!