| ELEMENT3110 a întrebat:

Am de facut un proiect la informatica in care trebuie sa fac 15 diapozitive (powerpoint) despre droguri (tema se numeste anti-drog).Mai am de facut 5 diapozitive, adica am nevoie de 5 ideii.Cine ma ajuta? Dau funda

3 răspunsuri:
| beng a răspuns:

Spune-ne cu ce sunt slide-urile de pana acum si te ajutam noi in continuare big grin

| ELEMENT3110 explică (pentru beng):

Sfaturi,tipuri de droguri,povestea unu drogat,efectele drogurilor,alcoolul,tutunul, transporturi de droguri, cum arati inainte si dupa, cafeaua, Cele mai libertine ţări din lume.(Cam atat am scris. Poti sa ma ajuti in continuare?)

| BLV a răspuns:

Poti scrie urmarile acestor substante, daca ai consuma personal, daca ai prieteni care consuma sau cunostinte si cum ti se pare comportamentul lor, bolile pe care le poti face daca consumi droguri, ce proiecte sau institutii au campanii anti drog, poti scrie din orasul tau sau de ce nu din tara, cati oameni mor de glob din cauza acestor consumuri, care este tara in care se consuma cele mai multe substante din acestea nocive, ce urmari au asupra organismului, poti atasa imagini, cum afecteaza relatiile de familie, ce cantareti cunoscuti sunt dependenti de asa ceva, sau cati au vreun mesaj anti-drog de exemplu cum este Nimeni Altu' cu melodia - "Inca o poveste". ti-am dat cateva idei si de aici pornesc si altele :*