| CyberMusic a întrebat:

Am de redactat o compune cu tema:cooperare sau conflict intre societate civila si stat?"...care ma ajuta? funda+votbig grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi sigur ca nimeni nu se va pune sa iti expuna o poveste despre ceea ce de faptar trebui sa faci tu, doar e tema ta de casa. eu iti recomand totusi sa apelezi la mister "guugle", adica google, si sa cauti acolo tot felul de teze si compuneri despre subiectul tau, le modofici putin, sa para de la tine si ti'ai facut temele. asta inseamna sa muncesti si nu sa ti sa faca treaba in locul tau, oricat te'ai milogi.bafta.