| Riot181 a întrebat:

Am descarcat un desen de pe youtube. Si cand il deschid porneste in winamp si ruleaza normal cu tot cu video. Problema e ca eu vreau sa-l modifi. Desenu. Am incercat sa-l bag in windows movie maker si imi da eroare : "(numele fisierului).flv is not valid Windows Movie Maker project file. To import a picture, audio or video file to use your project, on the File menu, select Import into Collections." Ma poate ajuta cineva sa fac fisierul sa intre in movie maker?

Răspuns Câştigător
| LucianSalvanLorand a răspuns:

Ai încărcat fișierul alt undeva, nici șterge nu îl poți. oprește acum calculatorul, pornește-l din nou și vei putea sa îl redenumești.

3 răspunsuri:
| LucianSalvanLorand a răspuns:

Pai dacă este.flv e și normal ca nu îl primește. Movie maker nu admite fișiere.flv. Convertește videoclipul în mp4, asa îți va merge. Eu folosesc You Tube Downloader sa îl convertesc. Funda?

| Riot181 explică (pentru LucianSalvanLorand):

Incerc sa schimb si denumirea fisierului sa i dau Rename si apoi iar error: It is being used by another person or program. Close any programs that be using the file and try again. daca imi poti rezolva si problema asta promit ca iti dau funda

| LucianSalvanLorand a răspuns (pentru Riot181):

Ai încărcat fișierul alt undeva, nici șterge nu îl poți. oprește acum calculatorul, pornește-l din nou și vei putea sa îl redenumești.

| LucianSalvanLorand a răspuns (pentru Riot181):

Ai încărcat fișierul alt undeva, nici șterge nu îl poți. oprește acum calculatorul, pornește-l din nou și vei putea sa îl redenumești.