| NickName22 a întrebat:

Tpu1Eu am clipuri video pe telefon si le-am bagat in pc.Am incercat sa le lipesc cu movie maker si cand dau sa le pun la import zice The file:6273623849.3gp is not a supported file type and it cannot be imported into windows movie maker! intrebarea este CE SA FAC CA SA MEARGA SI DE CE NU MERGE?(apropo mai stiti si un alt program asemanator cu movie maker, adica la fel de usor de folosit si aceleasi view video effects si wiew video trasitions?)(si daca mai stiti si un program cu editare a suneteleor si muzica de fundal va rag sa imi scrieti)! Multumesc anticipat! Funda

1 răspuns:
| BANN3R a răspuns:

Un program de conversie ai nevoie, din 3gp in.avi ca sa te poti juca tot in movie maker
de ex -> http://www.ojosoft.com/how-to-convert/3gp-to-avi-converter.html