| anonim_4396 a întrebat:

Am descarcat un joc pe nume 18 Wheels of Steel Extreme Trucker 2
dupa la dezarhivat si nu stiu cum sa-l instalez e un fisier pe nume base.scs
imi trebuie un program ca sa-l deschid
spune-mi-l si mie dau funda si vot

5 răspunsuri:
| aleser18 a răspuns:

Daemon toolz

| marian_3880 a răspuns:

Winrar

| Man_Stefania_Si_1990 a răspuns (pentru marian_3880):

Buna imi spui te rog frumos de unde fac rost de parola pentru a putea instala 18 wheels of steel extreme tracker.

| Man_Stefania_Si_1990 a răspuns:

Buna doresc sa instalez jocul 18 Wheels of steel extreme tracker, am nevoie de parola, imi spuneti va rog de unde pot face rost de ea.sunt femeie si sunt incepatoare. happy

| marius_8658 a răspuns:

Eu cred ca ai nevoie de daemon tools