| veronica0908 a întrebat:

Am doua conturi de facebook si nu mai reusesc sa dau log out pe unul ca sa intru pe celalalt. Ce trebuie sa fac ca sa reusesc sa ies de pe acel cont?

4 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Cand esti logata pe unul dintre conturi, pe banda albastra sus langa "acasa" ai o sageata, clic pe "deconectare" si te poti loga in noul cont.Succes!

| trăncănici a răspuns:

Deloghează-te din ambele. Loghează-te pe rînd:întîi la primul,ia-l şi pune-l aşa logat pe desktop,închide pagina, verifică dacă din desktop intri în log, apoi deloghează-te din el şi închide din nou pagina.Pasul 2:Ia fb-ul din explorer, loghează-te în el cu al 2 lea cont,pune-l şi pe ăla pe desktop,verifică şi deloghează-te şi de acolo. Întotdeauna să te loghezi numai în cel care-ţi reprezintă numele preferat pentru intrare.Şi cînd vrei să termini, te deloghezi.Să nu închizi fb-ul logat, că-ţi poate intra în pc.Aşa am priceput şi eu de pe la alţii şi chiar m-am convins.

| veronica0908 explică:

Nu pot da click pe nimic de pe banda albastra

| veronica0908 explică:

Nu pot da click pe nimic de pe banda albastra