| pitikkk a întrebat:

.am facut doua conturi pe facebook cu un singur id. si acum daca vreau sa intru pe facebooku meu intra pe celalalt pe care nu il vreau..cum fac sa il recuperez?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu stiu cum ai reusit performanta asta dar trebuie sa stergi unul din ele.

Pentru a sterge un cont de Facebook, mai intai este recomandat sa stergi orice fisiere si detalii de pe cont: poze, mesaje, linkuri, filme, muzica etc. Intra aici https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account si da click pe Submit(sterge cont). Stergerea va dura cateva zile, apoi contul tau va disparea din baza de date.
Numai bine!