| alecsa91 a întrebat:

Am doua poze diferite. Vreau sa decupez personajele din poze si sa le unesc intr-o singura poza, ca si cum ar fi impreuna. Cine m-ar putea ajuta?

3 răspunsuri:
| iShadowz a răspuns:

Foloseste programul de editat online PiZap.
Uite linkul: http://pizap.com/
Bafta! :D

| darkleaper7 a răspuns:

E simplu dai click dreapta pe poza >Open with>Paint Dupa ce iti apare imaginea dai pe un dreptunghi punctat care se numeste Select Dupa care iei persoana {Fata/Baiat} Si ii dai click dreapta Selectezi Copy.A doua poza in care vrei sa pui persoana dai click dreapta si selectezi Paste dupa care iti muti persoana unde vrei

| Pavel_George_1917 a răspuns:

Cum fac