| Steliyz a întrebat:

Am downloadat niste arene la wwe raw ultimate impact si nu stiu unde sa le pun...ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca in joc, vezi daca ai vreun folder numit "Arenas" sau ceva de genul tongue, sau copiaza-le in folderul in care ai jocul. Nu cred ca merg arene, nu sunt sigur, dar daca merg, incearca in folderul in care e instalat joculwinking

| JeffHardy_8598 a răspuns:

Ami trimiti si mie likul de la arene?

| JeffHardy_8598 a răspuns:

Arenas? ce ai aia

| alex1343 a răspuns:

Iei filele de la arene si le pui in folderul in care se afla arena raw

| ESKAR a răspuns:

Stiu eu da ii cam complicat ai nevoie de arene pentru jocul pe care il ai de ex:daca ai wwe 2010 nu iti merg arene pentru wwe impact 2008 da ia id meu si iti spun:misterv72