| necunuscutul a întrebat:

Am facut si eu un desen (la ora de desen) si as vrea sa stiu cum pot sa il colorez in photoshop adica am un chip dar nu stiu cum sa il colorez!?

5 răspunsuri:
| NiceBaby a răspuns:

Prin fotoshop vrei sa-l colorezi?! big grin
Pai. Poti sal scanezi

| NiceBaby a răspuns:

Am facut si eu asa ceva! eu atunci am folosit un fel de photoshop cs3 si altul photo impression. prea real nu a iesit dar l-am pus si eu in mapa.winking

| necunuscutul explică:

Pai da mah l-am scanat si l-am bagat in photoshop dar nu stiu cum sa il fac sa para real ca eu am facut pe foaie decat conturu!

| necunuscutul explică:

Aratami-l si mie si gasiti-mi si mie un tutorial bun ca eu nu gasesc adica nu stiu cum sa caut!

| andra5879 a răspuns:

Se face cu layere. faci layer nou pentru fiecare culoare. de exemplu layer pentru piele, layer pentru ochi etc. cauta pe youtube "coloring with photoshop" sau ceva de genul asta. stiu ca exista destule tutoriale bune.