| Mariuss32 a întrebat:

Am facut un video si l-am editat cu "Movie Maker". Cand sa il pun pe YouTube nu ma lasa ca nu accepta fisiere.(am uitat ce scria) si l-am schimbat.avi si acum nici sa ma uit la el nu ma lasa. Cine stie ce trebuie sa fac pentru a putea sa il vad si sa il urc pe YouTube?

Răspuns Câştigător
| DarkSpy a răspuns:

1. Nu poti schimba extensia fisierelor cum vrei tu pentru ca va fi interpretat altfel. Schimba extensia inpoi cum era inainte.
2. Incearca sa exporti din Movie Maker si in alte formate (.wmv,.avi,.flv). Youtube ar trebui sa accepte mai multe: https://support.google.com/youtube/troubleshooter/2888402?hl=en

0 răspunsuri:
Întrebări recente