| gummy a întrebat:

Am facut videoclip in movie maker si nu ma lasa sal incarc pe youtube... ii trebuie o modificare? Un alt program care sa schimbe videoclipul pentru a putea fi compatibil...pliz help

Răspuns Câştigător
| georgegs a răspuns:

tongue deci
Movie maker face dupa cate stiam intr-un anumit format cauta pe net " acel format" to avi si iti da un convertor dupa ce trece pe acolo merge pe youtube

5 răspunsuri:
| Andrew_8561 a răspuns:

Pt tine ulead video studio al doilea cel mai profi program de facut clipuri doar cu poze. u nu mi-ai spus daca e cu poze in movie maker dar e cam aceeasi chestie doar ca mult mult mai performant acel program. dar daca vrei un sa faci un clip adevarat cu filmare exemplu:-? cum sunt cele de pe mtv cu tot felul de chestii in spate ai nevoie de pinnacle studio dar nu cred ca iti trebuie asa ceva:));):P ulead video studio asta am facut eu cu el http://www.youtube.com/watch?v=cLDpuaUrG-w se poate si mai mult in orice caz Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut... poate ca e prea mare videoclipu` sau prea lung.tongue

| usernamebpla a răspuns:

Http://www.videotutorial.ro/? p=3692... da cred ca de asta ai nevoie: http://www.videotutorial.ro/? p=364 funda?:D

| alinsov a răspuns:

Movie maker salveaza in format wmw, pe care youtube il accepta, probabil problema ta este la lungimea clipului sau la marime.

| mark_6798 a răspuns:

Incearca Sony Vegas.