| AlexisZLS a întrebat:

Am gasit FIFA 14 pe magazin play si am vazut ca e gratuit.dar mi-e frica sa nu se intample ceva cu ea.Stiti cumva daca este in regula sa il iau? (Am Acer Iconia B1)

12 răspunsuri:
| Lexi888 a răspuns:

Sal.e gratis si in Appstore, întâi pare pe Xbox, ps3, pentru Android Windows Phoene, si iOS.eu am ipad si l-am luat e foarte tare asa cA ia-l

| AlexisZLS explică (pentru Lexi888):

Dar scrie ca e gratuit si unul a zis ca l-a platit dupa ce l-a luat

| AlexisZLS explică (pentru Lexi888):

Dar unul a zis ca l-a platit cand l-a luat

| Lexi888 a răspuns (pentru AlexisZLS):

Uite.un link.dai instal aptoide.gasesti acolo toate gta plus orice joc pe care il vezi in Google play aici in apptoide e fre asa ca bafta. https://www.google.ro/......https?/url

| AlexisZLS explică (pentru Lexi888):

Si cum fac?

| AlexisZLS explică (pentru Lexi888):

Si dupa aia nu mai platesti. Nu?

| AlexisZLS explică (pentru Lexi888):

Si daca il instalez trebuie sa mai platesc jocul cum scrie pe magazin play:nfs, gta, minecraft, fifa, etc?

| Lexi888 a răspuns (pentru AlexisZLS):

Ce dracu esti bătut in cap? intri pe link de pe telefon dai instal aptoide.si dupa iei orice Aplicație vrei free.nu plătești nimic.e free.free,frați e gratis

| Lexi888 a răspuns (pentru AlexisZLS):

La unele da la unele nu.trebuie sa plătești in proproportie de 2 la suta dupa ce le descarci? dar iei 98 la suta free.

| AlexisZLS explică (pentru Lexi888):

ScZ ca iti pun atatea intrebri dar da-mi un ex de game free free free cu 100%

Sau chiar mai multe

| Lexi888 a răspuns (pentru AlexisZLS):

Gta vice city o grămada.doar alea de care zici tu sunt cu bani.

| LucaTheodor a răspuns:

Salut! Iti garantez ca nu platesti nimic daca il descarci. Eu l-am descarcat si pe telefon si pe tableta si nu am platit! Platesti daca dai KICK OFF si dai acolo CUMPARA TOATE si dai 20 de lei. Nu costa bani daca stai cuminte si dai doar la PENALTY SHOOTOUT sau la Ultimate Team.