| pufu :* a întrebat:

Am gasit mai demult un joc pe net laughing din pacate nu mai stiu cum se numeste straight face era cu un omuletz care trebuia sa ajunga la o inaltime cat mai mare laughing pentru a ajunge acolo trebuia sa sara pe niste portiuni. Mentionez ca acele portiuni cu cresterea nivelului ajungeau sa fie din lemn, fier. etc laughing
aa da si cand omuletzul sarea scotea un sunet ciudat laughing si daca sareai mai multe portiuni dintr'o singura saritura primeai mai multe puncte, acele puncte se numeau " combo". daca stie cineva numele jocului big grin dau funda! :*:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ice tower

3 răspunsuri:
| PiCcaCciu a răspuns:

Http://www.ejocurigratis.ro/games/284/kiss-kiss.html
Nu stiu. Cred ca de asta zici. :D

| pufu :* explică:

Nu e asta straight face asta ii cu saruturi laughing nu are nici o treaba cu jocul pe care il caut eu straight face mz oricum :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu rasp la intrebare ca nu le am dar vream sa zic ca da, sunt intr-o chestie mai virtuala care curand sper sa fie reala:X