| xshine a întrebat:

Am gasit un nou hack de pescuit la metin2 care trece de hack shild uitati linkul de download http://www.mediafire.com/? ezhricozkcc01ex

27 răspunsuri:
| TheLegion a răspuns:

Are virusi va avertizez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine nu ma intereseaza nici un joc de genul acesta.Eu sunt interesat de vipera atat! Cine doreste sa imi puna o intrebare sa fie legata de Randy, sau de WWE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge men nu stiu ce are dar imi da o eroare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mssssss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi mergetonguePPP

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi merge. dc?crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi derge dar de unde pou sa-l descarc sa-mi mearga va rog mult sa imi spunetitongue:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge sigur pe metin ro?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica hack de pescuit...nu il luati este un keylogger!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu il luati va avertizez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce prosti deci toti astia cu anonim care au raspuns si le mergea era xshine(de aia nu era cu cont). Aproape unicul fishbot ce trece de hackshield esti m2fish 3.0.4 by Erpel:p

| qpDarkD a răspuns:

Dar mie nu-mi merge
ce sa fac?

| Emilalex a răspuns:

Lasati-ne frate sa ne virusam pc linistiti tongue

| StarMega5000 a răspuns:

Mie imi merge mersi si sa stiti nu are deloc virusi

| xshine explică:

Uitati noua versiune de aicea se descarca http://www.mediafire.com/? tfj5x7iptbg57y9

| xshine explică:

Http://www.mediafire.com/? tfj5x7iptbg57y9 asta este noul link bafta

| xshine explică:

Http://www.mediafire.com/? tfj5x7iptbg57y9 noua versiune

| mortex100 a răspuns:

Este de metin ro?

| ovidiu4455 a răspuns:

ARE virusi

| galan_7823 a răspuns:

Salut. aveti nevoie de un hack de pescuit care sa nu aiba virusi si sa fiti siguri ca e hack de pesuit nu alte tampeni? aici e linkul de download www.mediafire.com/? 4b50cgnok2ke6nv aparut acum in 2011 cel mai bou si cel mai bun.

| Tkd_Geoka_1995 a răspuns:

Yury.yury39@yahoo.com hack de pescuit 100% (app orice hack are cate un virus)

| Marian_Tiby_1997 a răspuns:

Salut cum il downloadez?
Ca nu merge de pe mediafire unde dau ca nu apare niciun download...

| iotza a răspuns:

Si mie imi da error dar nu stiu dcstraight face

| valy122 a răspuns:

Bagativa antivirusi altfel virusi se raspandesc

| pagare1 a răspuns:

Gf

| stefancip97 a răspuns:

Are virusi mah imi da virusi la fiecare apasare de buton si trebuie sters

| Roly_6623 a răspuns:

Nu il luati, ii keylogger.Va avertizez