| DoraDora17 a întrebat:

Am inceput cu Jocurile Foamei, am continuat cu Sfidarea, Revolta si Divergent, si am descoperit ca iubesc romanele distopice! Puteti sa imi mai recomandati si voi altele pe care le-ati citit [sau nu happy ] si care v-au placut? Mersii anticipat, va pup, o zi bunaaa:*

13 răspunsuri:
| ardillabicolor a răspuns:

Eve de Anna Carey. Inca nu am citit-o insa din descriere pare interesanta. :) http://niaharasworld.wordpress.com/......e-neuitat/

| DjRalu a răspuns:

Http://www.cartidecitit.ro/ --Gasesti cele mai tari carti, am citit unele dintre ele si sunt absolut superbe.:)

| DoraDora17 explică (pentru DjRalu):

Pe care dintre ele le-ai citit?

| DjRalu a răspuns:

Pai am citit Jocurile foamei, Micutele mincinoase(1, 2,3, 4), Cronicile Vrajitoarelor nu toate volumele, Jurnalele Vampirilor, Jurnalele lui Stefan...laughing)mai vrei?

| DoraDora17 explică (pentru DjRalu):

laughing Imi ajung laughing Mersi, o sa imi cumpar si eu:*

| DjRalu a răspuns (pentru DoraDora17):

Asa sa faci...laughing)

| LaTataie a răspuns:

Jo Nesbo - cam toate cartile lui.

| DoraDora17 explică (pentru LaTataie):

Si poti sa imi dai si cateva exemple? Mersi anticipathappy

| LaTataie a răspuns (pentru LaTataie):

Le gasesti pe internet sau cam la toate librariile, linkul de mai sus este doar orientativ. Insa daca iti place genul le vei dori pe toate. Daca te ajuta si consideri, o funda nu supara pe nimeni big grin.

| DoraDora17 explică (pentru LaTataie):

O sa le citesc intai, apoi funda [doar daca imi plac]...big grin

| LaTataie a răspuns (pentru DoraDora17):

O sa imi amintesc raspunsul tau pentru urmatorii 6 aniwinking

| DoraDora17 explică (pentru LaTataie):

laughing Aşa să faci laughing