| Roxaanaaa a întrebat:

Am incercat sa-mi fac un cont nou pe Conquiztador si mi-au spus sa intru in spam ca sa confirm. Bun, am intrat si nu am gasit nimic, nici dupa ce am dat refresh. Ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Da, te pot ajuta eu.
Să-ţi explic care este treaba cu jocul.
Acesta a fost invadat de hackeri, adică de copilaşi de 12 anişori care joacă cu programe.
Pe 30 Februarie 2012, administratoarea jocului, mosaic, a decis să nu mai fie nici un moderator pe site în primul rând.
La o săptămână după acest incident, a decis să nu mai permită utilizatorilor nici să facă conturi noi deoarece distrugeau cu ele topurile.
Aşadar, nu vei primi datele logării contului prea curând, ci doar atunci când administratoarea va da voie să putem face conturi din nou.
Deci stai liniştită, nu e de vină nici Mail-ul şi nici Internetul tău.
Pa-pa.

| Aladeen a răspuns:

E posibil ca emailul de confirmare de la ei sa il primesti chiar in Inbox. Din cate stiu, unele persoane care incearca sa-si faca cont pe Conquiztador cu Yahoo! Mail, au probleme in a primi emailul acela. Incearca sa iti faci un cont folosind Gmail ca adresa. Intri pe Google, scrii acolo Gmail, dai click pe primul link care iti apare dupa ce dai Cautare/Search...si acolo vei avea in dreapta sus un chenar rosu pe care scrie Create An Account si dai click acolo pe el si iti faci un cont de gmail pe care il vei folosi sa te inregistrezi pe Conquiztador.

Ma poti intreba aici daca intampini dificultati pe Gmail sau la Conquiztador.

Succes!

| AndreyutsaaDragutsaa20 a răspuns:

Pai ia incearca sa iti schimbi emailul de confirmare, poate nu e bun.