| daηă a întrebat:

Am incercat sa-mi schimb numele sau poza si de fiecare data imi scria:

Completeaza numele public! Numarul de caractere din numele public nu trebuie sa depaseasca 50 de caractere

ce sa fac?

iar alta data nu puteam sa schimb emailul.

1 răspuns:
| Artemisia a răspuns:

Pai nu stiu.eu am incercat sa scriu cu stelute din alea?starsau alte semne, si tot asa imi scrie. poate ai scris cu ceva semne si nu te lasa.nu stiu. avatarul apoi nu inteleg de ce nu ti-l poti schimba.este adevarat ca odata ce schimbi avatarul, el se schimba cam peste 5 minute, dar in rest nimic.

bye! sper ca te-am ajutat!
please funda?