| seful026 a întrebat:

Am instala MTA(San Andreas multyplayer )si cand intru zice sa pun unde l-am pus gta cu folder.amfacut acolo ce trebuia si zicea sa dau click sa il pornesc, l-am mai poarnit si zice ca e deja pornit si ca trebuie sa anulez ca sa intru, am facut asta si nu merge(am facut-o repetat).Ce sa fac?(Dau funda)!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Cipri99 a răspuns:

Mai intai ai nevoie de GTA San Andreas apoi downloadezi samp http://www.sa-mp.com/download.php
dupa intri in samp dar daca ai luat gta piratat mai intai cracku apoi instalezi samp si intri in SAMP nu in GTA