| Nustiu_2606 a întrebat:

Am intrat pe un site si nu mi-a aparut nimica iar dupa aia am avut poze de pe desktop modificata...am scanat dupa virusi si nu am gasit nimica(avg free) se poate totusi sa am ceva in pc? sau numa ca mi-a modificat poza?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu stiu ce poate fi dar sunt scanere online performante si poti da o scanare cu unul dintre acestea, de exemplu la Bitdefender. Aici: http://devirusare.com/devirusare-online-antivirus-online-scan/ ai si alte scanere online gratuite. Succes si numai bine!

2 răspunsuri:
| Angelsergiuboy a răspuns:

Tia intrat careva pe pc ca tia detectat ipul si un hacker bun cu ip ul intra in 5 min si ti-l faci praf pcul

dar te deconectezi de la net

si te reconectezi si daca ai ip dinamic ai scapat de el daca nu ghinion

daca te-am ajutat funda pliz

| RappKid a răspuns:

Poate siteul ala are un malware deci sa nu intri pe el sau poate fi un virus cu pericol foarte minim daca nu tia detectat virus inseamna ca nu fece stricaciuni mari