| Some0ne a întrebat:

Salut`! am vazut la o fata p Facebook ca avea o poza modificata in care si-a facut parul mov.Si a zis ca si-a modificat cu Notepad... j eu am descarcat d p net si cand am intrat in program nu parea ca pot sa modific poze cu el.Cn imi da programul Notepad de modificat poze? plss. adica link-ul happy

Răspuns Câştigător
| hehehe a răspuns:

straight face si-a batut joc de tine grav straight face
Notepad`ul este un program gen Microsoft Word, in care scrii.
Poti modifica poze cu programe gen Photoshop, dar trebuie sa inveti sa lucrezi in el. Cauta pe youtube tutoriale big grin

Succes.

4 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Cu Notepad nu poti modifica poze.
Gasesti aici cateva programe de modificat poze online: http://www.tpu.ro/......oi-cei-de/

| SweetLikeaLemon a răspuns:

Pfff laughing) cu notepad scrii, nu ai cum sa editezi poze
Programe de editat poze "profesional" sunt Photoshop sau GIMP si pentru editat poze gen sa le faci alb-negru, sa adaugi fundite, inimioare etc, este Photoscape.

| Some0ne explică:

Nu mie mi.a spus ca a modificat cu Notepad. era un comentariu in care ii spunea uneia ca a modificat cu acel program.

| lauuuuuuuuuuu a răspuns:

Esti batuta-n cap