| alina14 a întrebat:

Am intrat zilele trecute pe un site cu matrimoniale si am cunoscut un baiat dragut pe site, dupa care am continuat sa vb, dupa care mi-a dat nr lui de tel sa mai vb. Ce inseamna asta? nu vi se pare ca a fost cam direct? De ce mi-a dat asa repede nr lui de tel mai ales ca inca nici nu-l cunosc prea bine.

4 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Pai tocmai. ca nu-l cunosti asa bine, ti-a dat nr lui ca sa va cunoasteti mai binehee heewinking

| daniDeeDee a răspuns:

Dragoste pe internet.

| marsy a răspuns:

Nu cred ca a fost prea direct. In ziua de astazi cam asa se face. Deci filtrati si voi. nici nu stii dragostea pe la care colt o intilnestiwinkinglove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede ca esti veveritza rolling on the floor "matrimoniale"hee hee