| ramonna a întrebat:

M-am indragostit de prietenul unui var de-al meu. Zilele trecute am fost la ziua unui var si am cunoscut acolo un baiat foarte dragut, varul meu mi-a zis ca e prieten bun cu el. Aseara am intrat pe mess si am vb cu varul meu si i-am zis sa-mi dea id-ul lu' baiatul ala si nu a vrut. Ce sa fac? cum sa ajung sa iau legatura cu acel baiat? O prietena de'a mea mi-a zis ca singura mea sansa este doar sa incep sa ies cu varul meu, adica daca iese el maine seara cu baietii sa-i spun ca merg si eu cu ei, si asa poate in acelasi timp o sa-l cunosc si pe baiatul ala. Dar eu nu stiu daca varul meu o sa vrea sa ma ia cu el? cum sa-i spun sa ma ia si pe mine cu el? dar in asa fel incat sa nu-si dea seama ca eu de fapt vreau sa ies cu ei special pentru a-l vedea pe baiatu' ala? dati-mi un sfat! va rog!

4 răspunsuri:
| Lora_6439 a răspuns:

Poate ca varul tau nu il considera pe acel baiat bun de tine. Adica poate e nesimtit, poate se comporta urat cu fetele, si de aceea vrea sa te protejeze. Daca vrei cu orice pret sa il cunoti, spune-i varului tau ca nu ai cu cine sa iesi si ca efectiv te-ai saturat sa stai in casa. Daca te ia, vei avea ocazia sa vorbesti chiar tu cu acel baiat si sa vezi despre ce e vorba happy

| powergirl a răspuns:

Intreaba-l de ce nu vrea sa iti dea id lui poate vrea sa te protejeZe de ceva cine stie ce baiat dau poate nu vrea sa te jigneasca si sa iti spuna ca ala nu vrea sa te mai vada sau daca nu im caz de limita intreaba-l pe varu tau cum il cheama si cauta im telu lui cand nu e atent zii ca vrei sa te joci pe telu lui sau inventezi tu ceva sau fa-l sa te ia cu el nu situ ce sa zic tu stii
gasesti tu o solutie

| franck2222 a răspuns:

Covingel pe varul tau sa iesiti apoi este floare la reche.
dar ti-ai pus intrebarea el vrea sau te place?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai indrgostit doar din priviri? Poi vorbeste cu varul tau, zi ca-l placi pe tip, sa puna si el o vorba buna pentru voi. Poate considera ca nu te merita, sau il stie gagicar si nu vrea sa-ti faci iluziwinking.