| anonim_4396 a întrebat:

Hei,buna TPU! :* Am 16 ani si zilele trecute am cunoscut un baiat foarte dragut pe facebook big grin Am inceput sa vorbim si apoi mi-a zis ca ma iubeste..cateva ore mai tarziu o tipa postase pe peretele lui un fel de declaratie de dragoste iar el i-a raspuns cu aceleasi cuvinte dulci..Nu mai inteleg nimic straight face Voi ce spuneti? Funda! :*

Răspuns Câştigător
| Hαppiηеss a răspuns:

Tu chiar l-ai crezut ca te iubeste?
Nu ai cum sa iubesti pe cineva dupa ce schimbi cateva cuvinte, iubirea vine dupa un timp, depinde.
Nu mai fi asa credula, baietii in ziua de astazi te ametesc iti spun cateva vorbe dulci si apoi te lasa cu buza umflata, fi mai isteata fa-l pe el sa suspine dupa tine!

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Baiatul acesta iubeste si el asa cum poate si pe cine poate, poate pescuieste ceva, si se pare ca are succes.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Are acelasi cliseu pentru toate, ce te mai mira?

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Eu cred ca unele fete sunt extrem de naive, si pun botul chiar si la cea mai ieftina vrajeala

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai 16 ani?! Nu imi vine sa cred la 16 ani ar trebui sa te gandesti mai bine de ce iti spune ca te iubeste dupa 3 zile.

| AnneღU a răspuns:

Eu cred ca tu nu ai 16 ani. Deci, el nu te iubeste, pentru ca nici nu v-ati cunoscut cum ar trebui si nha clar tipa aia e prietena lui, iar de tine doar a facut misto. Parerea mea!

| xZIonutZx a răspuns:

Au ***! pai 1 la mana cum sa te iubeasca in 1-2-3 ore cat ati vorbit voi, 2 la mana e retea de socializare facebookul fiecare vorbeste cu cinevrea si ce vrea happy

| Blabla99 a răspuns (pentru xZIonutZx):

Erau 3 zile de cand vorbeam..Am uitat sa mentionez asta! big grin

| Micut123 a răspuns:

Iti dau un sfat: Nu te increde in oameni cunoscuti pe net.Doar daca ai dovezi clare