| viatadecacatt a întrebat:

Am luat un DVD de la scoala cu un video de aerobica(ma rog nu conteaza asta) de fapt sunt mai multe video cred ca sunt pe parti.Problema e ca nu pot sa le vad, imi apar in format : file://localhost/C:/Documents%20and%20Settings/acasa/Des ktop/cats.jpg, am imcercat sa pornesc unul dintre ele cu windows media player si nu merge, cum si cu ce program as putea sa le vad? Daca imi dati vreun program de descarcat dati si link va rog frumos.Ms anticipat

Răspuns Câştigător
| OnWeed a răspuns:

Poti incerca Power DVD, dar cum nu se gaseste gratis, iti recomand VLC pe care il iei de aici: http://www.videolan.org/vlc/. Dai Open>Open Disc si selectezi din My Computer DVD-ul si il deschide.

Bafta;).

5 răspunsuri:
| viatadecacatt explică:

Scuze nu merge linkul asta e:http://alexutzurdv.hi5.com/......MyPhoto.do

| viatadecacatt explică:

Cu placerehappy

| OnWeed a răspuns:

Multumesc de fundita happy

| Lawrence a răspuns:

Pune-l la dvd!

| Bteen a răspuns:

Pai eu stiu ca jpg este format imagine, dar un DVD normal se poate citi cu Quick Time sau BSPlayer. Oricum succes!