| Drag0n a întrebat:

Am luat un sv de cs, mod jb gata facut si cand vreau sa intru pe el nu imi merge, imi da o eroare... aceasta eroare: Warning: RAD_ERROR_NOCONTENT for cellid 180 in consola imi apare aceasta eroare...
si cand intru p sv sus in dreapta cu rosu imi zice ca sunt probleme cu conexiunea. va rog sa ma ajutati
sv este cel facut de erader...
Dau FUNDA celui care m-a ajutat!

4 răspunsuri:
| NevverGhost a răspuns:

Schimba port in 27010-27019 xDwinking

| Drag0n explică:

Am rezolvat problema, dar acum am alta. aseara a mers serverul pana la urma, era problema de la clientul meu de cs. cand am vrut azi sa deschid sv meu imi dadea o eroare. "Fatal eror- dedicated server
couldn't allocate dedicated server IP port 27015"
Care-i problema?

| Drag0n explică:

Am schimbat portul. se pare ca am rezolvat si problema asta, dar acum nu merge sa intre si alti plaieri pe server... decat eu pot intra...

| RazvvaN a răspuns:

Ca sa poata intra alti jucatori trebuie sa instalezi "protocol 47+48" cauta pe google