| Loly a întrebat:

Am mai pus aceasta intrebare si o pun iar.Stie cineva vreun program de zilele Sucevei? Mai sunt 3 zile pana vineri si nu se stie nimic. Ce concert va fi? Fundita. Sper ca de data asta sa raspunda cineva.

Răspuns Câştigător
| Emilem63 a răspuns:

Salut!
Nu stiu inca programul complet de la Zilele Sucevei, dar cert este ca Sambata, 25 iunie, in parcare la Iulius Mall vor evolua trupele: 99 Degrees & Alex Pattie ( http://www.facebook.com/event.php?eid=185497511504760 ) la ora 18:30 iar in continuare va avea loc un concert Desperado -trupa de country rock din Cluj -Napoca (http://www.facebook.com/......5636068082 )

2 răspunsuri:
| Gabi_2651 a răspuns:

Buna, si eu sunt interesat de program, dar de pe internet mai nimic nu prea am aflat.
Zilele orasului Suceava 2011 vor avea loc in acest an in parcarea de la Iulius Mall. Evenimentele se vor desfasura in perioada 24-26 iunie 2011. Anul asta e un buget mic, dar totusi sper sa fie concerte pe placul tuturor happy
O zi buna in continuare!