| lolo23 a întrebat:

Am mozilla firefox si internet explorer. dar cand deschid explorer, nu merge ( adica imi zice ceva de change your proxy )

Ce pot face? happyhappy

5 răspunsuri:
| alandala a răspuns:

Incearca sa scoti proxy-ul din internet explorer.

Internet Explorer > Tools > Internet Options > Connections (tabul) > Settings (butonul). Acolo e problema, nu pot sa imi dau seama care e problema fara sa vad.

Apropo, ce am scris mai sus este pentru ie7, in caz ca ai altul, spune. Dami un mesaj privat, poate putem rezolva prin Y! M sau MSN. (prefer instant chat).

| Posesiv a răspuns:

Mai bine lasa Internet Explorer si foloseste Mozila Firefox(ultima versiune), este cel mai utilizat browser si cel mai rapid, din lume.

| dddddadada a răspuns:

Iti recomand sa folosesti mozilla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna pagina de net si cea mai noua aparuta este GOGGLE CHROME. du-te pe google, scrie GOOGLE GHROME (nu neaparat cu litere mari) si dowlodeaza-l. happy
sper ca vey reusi.

big hug ai grija de uh happy

| iubesck un copil kopak.. a răspuns:

Te sfatuiesck sa-ti bagi google chrome
ii super tarewinking