| anonima_2498 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! fundita!
sunt in a 9a si nu stiu sa dansez...mda e stupid.straight facema rogstraight face stiti ceva filmulete pe youtube sau ceva de unde as putea sa invat va rooggg.nu vreau tango sau nustiuce doar simplu dans pe muzica de club----cei care va bateti joc, hai jet ca nu-mi pasa

3 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Nu inveti sa dansezi dupa filmulete! Du-te cu gashca la o petrecere si misca-te si tu ca ei, fara complexe. Daca iti place muzica o sa vezi ca dansezi fara sa-ti dai seama si o sa si te simti bine! Curaj si distractie maxima iti doresc!

| haiZI a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa iei lectii de dans.In ce priveste dansul de club sau discoteca, tine mai mult de cum te simti tu si atitudine.Nu e mare braza, doar te unduiesti.Sau poate nu simti muzica.Trage cu ochiul la celelalte fete si incearca.succes pa