| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu...am mare nevoie de ajutor! vreau sa invat sa dansez ca Ana Maria de la Un Show Pacatos.si am nevoie de cat mai multe filmulete cu dans! nu gen totul pentru dans. vreau dansuri de club.care se pot dansa intr-un club.sau pe melodii. fundita pentru cele mai multe si cele mai bune

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi în cluburile de noapte, acolo vezi așa mișcări lascive!
@Jacqueline202, te rog să vorbești civilizat!
Pa, pa.

| Jacqueline202 a răspuns:

Nu stiu cine e acea ana dar te sfatuiesc sa nu dansezi ca ea daca e de la emisiunea un show pacatos pentru ca acolo sunt doar curve care dau din cur.