| me_2878 a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent! Ma numesc Deni si am un robot de bucatarie de aprox. 3 ani. Azi am vrut sa-mi fac un suc de portocale, si blender-ul nu mai functiona. Nu aveti cumva niste instructiuni de utilizare pentru Platinium PFP Integral? big grin Sau macar un site unde le pot gasi? Va multumesc! :*

2 răspunsuri:
| Meli2000 a răspuns:

Cauta pe google sau daca nu gasesti du-te la magazinul de unde l-ai cumparat sau cauta in brosura!

| mihaiv a răspuns:

Cauta pe Google sau incearca pe http://www.robotdebucatarie.info/ (vezi ca sunt multe modele la promotie, poate iti iei unul nou).