| razvan05 a întrebat:

Am nevoie de cat mai multe variante de nume de patrula (o echipa de 6 persoane: 5 fete si un baiat) de la Cercetasi, mai exact. Nu ne vine nici o idee inteligenta. cel mai tare are funda. mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| Shany a răspuns:

M-as gandi la :vulturi, 5 la pret de 1, echipa celor 5 fantastici/magnifici, superiieroii in actiune, pe cuvant de cinci-etasi.Habar nu am asta mi-a venit inn mine sper sa te ajute un pic...

2 răspunsuri:
| ir3al a răspuns:

Voinicii sau Voiniceii

| Omulambitious a răspuns:

Hitler speedWOlfs(lupii sprinteni) IholvNew newhilshi WolzyNight BlACKGYNS hysyxspreed nowhil healblue zozyzoz funda plz