| Dana_8340 a întrebat:

Am nevoie de idei pentru o petrecere la scoala. Participa toate clasele dar o organizeaza clasa noastra. Ce am putea sa facem? Inafara de dans, ma refer la concursuri etc.

1 răspuns:
| Seniorithabebi a răspuns:

Pai... se apropie craciunul. Poti face un fel de tombola a cadourilor : adica o fata da un cadou uni baiat, iar un baiat unei fete happy si apoi sa invatati poezii si sa faceci un fel de carnaval cu costumatii si cel mai tare costum sa castige happy Funda big grin daca iti place idea