| Valentinasofi a întrebat:

Sunt clasa X si trebuie sa facem balul bobocilor as vrea sa-mi dati idei ceva concursuri distractive sau vreun linc cu un dans pe care l-am putea face mersi

4 răspunsuri:
| Static a răspuns:

Ati putea sa incercati un concurs gen, cel mai chipes baiat sau fata, sau chiar cel mai inteligent b/f, sau cel mai dur tip, sau cea mai feminina fata, sau cel mai bine imbracat tip/tipa un fel de "shopping-ul pasiunea mea", concursuri de cultura generala cu intrebari, concursuri de dans, cantat, de glume/bancuri, concursuri de imitat vedete, sau diferite animale :pe, etc. big grin fundita?

| Valentinasofi explică (pentru Static):

Da dar as vrea aume exemplu.

| pavel88 a răspuns:

Sunal pe emil boc sa te invete pinguinu

| Valentinasofi explică (pentru pavel88):

Si crezi ca ma intereseaza pinguinu...eu vreau ceva original ca nu fac nunta