| Baiaaanca a întrebat:

Am nevoie de o parere. O pereche de pantaloni lungi, skinny merg cu niste sandalute joase de vara? (ex: http://www.mayra.ro/assets/images/thumb_articol/MODA6/sa ndale_in2.jpg, a mele un un fel de combinatie intre modelul 2 si 6 ) avand in vedere ca este cald (dar nu vreau pantaloni 3 sfert sau scurti)

4 răspunsuri:
| Jane a răspuns:

Da, blugii skinny se potrivesc de minune cu sandalele, mai ales daca sunt joase, pentru ca iti dau un aer degajat si te fac sa arati traznet.

| alexxy_8614 a răspuns:

Buna. Da merg deoarece sandalele sunt finutze si blugii sunt stramti si se vede destul de binewinking

| Emy_2456 a răspuns:

Aham mergwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, merg destul de bine.